U bë e famshme në Miss Suedia të vitit 1993 dhe më shumë se dy dekada më vonë, Victoria Silvstedt ka ruajtur paraqitjen e saj rinore.

43-vjeçarja është fotografuar me bikini të kuq në plazhet e Karaibeve, aty ku po kalon pushimet dimërore.

Image