Paris Hilton është trashëgimtarja e pasurisë multimilionëshe të “Hilton Hotels”. Bukuroshja miliardere është në prag martese, por nuk e ka vendosur akoma vendin se ku do ta bëjë dasmën.

Ajo nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kërkoi mendimin e fansave nga e gjithë bota. Komenti që ka spikatur ka qenë ai i një shqiptari i cili i ka sugjeruar një restorant të mirë në Zllakuqan.

Mbase Paris ia vë veshin dhe vendos ta zhvillojë dasmën tek ky propozim kaq i gjetur i shqiptarit.

Image