Ebru Ozkan është sinonim i bukurisë turke, aktorja më shumë se për profesionin e saj komentohet për pamjen joshëse dhe shijen e mirë të stilit.

Ajo i dha fund beqarisë me aktorin shqiptar nga Shkupi, Ertan Saban, me të cilin ka një raport të shkëlqyer.

Të paktën këtë e prezanton në media çifti, që shpesh edhe ndiqen nga mediat.

Mirëpo një fotografi të postuar në Instagram e tregon Ebru se është e dashuruar kokë e këmbë në burrin e saj.

Një puthje me plot pasion e dashuri, Ebru e ndau edhe me fansat e saj.

Image