E duan të gjithë.

Muzika dhe tekstet e tij lënë gjurmë, përcjell arbresh.info.

Është ky Alban Skënderaj i cili muaj më parë ka mbajtur një koncert në Prishtinë.

Ai koncert ka pasur të filloj më herët por për nder të Iftarit ai ka shtyrë performancën e tij.

Shikoni çka tha ai për emisionin n’ZOOM në lidhje me myslimanët.