Gresa Behluli tashmë njihet për shumë këngë të mira të saj, po ashtu ajo njihet edhe për stilin dhe bukurinë natyrale që e ka, shkruan “Kosovarja”.

Gresa ndër vite është shquar për pamjen e saj, duke mos e lënë anash as muzikën e mirë që e bën ajo. Së fundmi po qarkullon një foto në rrjetet sociale, ku Gresa duket se ka qenë në ndonjë aheng për të kënduar, e që më pas është ulur që të pushoj dhe të relaksohet pak duke pirë një pije. E në këtë foto ajo shihet me një fustan të kuq i cili bukuroshes Behluli i rri aq mirë. Por e veçanta e kësaj foto është se gjoksi i Gresës dukshëm vërehet se është më i madh!

Nuk ka vend për të menduar se ka ndërhy në të, por fustani dhe ngjyra e tij e qet gjoksin e saj të duket aq i madh, sa që të krijon përshtypjen se ai po “shpërthen”.