Ajo është një prezantueset më të ëmbla dhe simpatike të showbizz-it shqiptar.

E kemi fjalën për Marina Vjollcën e cila përveçse në ekran është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku i mban fansat të informuar për zhvillimet e fundit që ndodhin në jetën e saj.

Ashtu si e kanë vajzat e showbizz-it edhe Marina bën një jetë lukzose të rrethuar nga emrat e markave më prestigjioze.
Së fundmi, ajo është shfaqur në një fotografi në rrjetin social Instagram, me një palë çizme të zeza, vlera e së cilave është shumë e madhe.
Këtë gjë e ka bërë të ditur vet faqja “What they wearin”, e cila ma anë të një postimi në Instagram ka shkruar se çizmet në fjalë arrijnë kanë një çmim prej 1350 eurosh.

Image