Skuadra angleze, Chelsea dëshiron të përforcohet me tre lojtarë të tjerë gjatë këtij afati kalimtar

Antonio Conte ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të sjellin edhe tre lojtarë tjerë të rinj gjatë janarit.

Londinezët tashmë kanë siguruar shërbimet e Ross Barkleyt dhe duan edhe dy lojtarë të Premierligës dhe një tjetër të Bundesligës.

Sipas Goal.com, dëshirat e italianit janë Richarlison, Andy Carroll dhe vëllai i Eden Hazrd, Thorgan.