Aktori i njohur shqiptar i cili po bën nam nëpër botë na ka njoftuar me prindërit.

Nëpërmjet një fotografie të publikaur në Instagram Blerimi shihet i kompletuar në mes të nënës dhe babait, shkruan lajmi.net

”Familja, dashuri e pakufishme”, ka shkruar Destani përkrah fotografisë ndërsa ka pranuar komente shumë pozitive nga fansat të cilë e kanë vlerësuar për atë që ka bërë.