Ish-Miss Kosova, Besa Gashi duket e mahnitshme në imazhin e saj të fundit.

Në këto ditë festive ajo ka zgjedhur të argëtohet me familjen e saj ndërsa për ndjekësit ka publikuar një foto me bikini në të cilën duket provokative dhe seksi, shkruan lajmi.net.

Miss Kosova 2006 po vazhdon akoma ta mbajë veten në top formë e ani pse është nënë linjat e saj janë perfekte.

Besa dhe Alberti njihen si një dyshe që përshtaten shumë mirë njëri me tjetrin.