Aktorja Ashley James ka festuar ditëlindjen e saj të 30 në rezidencën Borehamwood, shkruan “Daily star”, përcjell “Bota sot”.

Por, ajo që e ka bërë më interesante këtë festë është publikimi i disa fotovo të saj në bikini dhe veshje të tjera gati lakuriq.

30, vjeçarja në një foto me bikini me lule shihet në një vaskë prej 4 mijë funtash.

Po ashtu ka bërë edhe foto të tjera që ka marr numër të madh të pëlqimeve në rrjetet sociale.

Image
Image
Image