Modetarorja Arbana Osmani ka publikuar një foto në Instastories ku duket se ka treguar se tashmë viti i ri në punë për të ka nisur.

Në këtë foto të bërë nga kolegu dhe miku i saj Eno Popi ka shfaqet mjaft në formë e veshur me një fund të shkurtër dhe me çizme të gjata dhe mjaft e buzëqeshur.

“Paparazzi”,-shkruan Arbana krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

Gjatë muajit shkurt Arbana do të rikthehet në ekran me emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur” , i cili vjen në sezonin e tij të dytë.