Aktori i filmave “Baby Driver” dhe “The Fault in our Stars” ka edhe një talent tjetër.

Ansel Elgort së fundi publikoi këngën dhe videoklipin e tij më të ri të titulluar “Supernova”.

Video-ja ka pranuar afro 500 mijë klikime brenda tre ditësh publikimi.