Modelja seksi Angjela Martini ka qenë padyshim një nga personazhet e vitit pasi vetëm muajin që lamë pas, dhjetorin, ajo bëri të flitej shumë për të.

U lidh në martesë në mënyrë të beftë me partnerin e saj Dragos Savulescu në një ceremoni private në Las Vegas .

Gjithashtu ajo vijoi të habisë me fotot e ndryshme seksi dhe plot adrenalinë që ka publikuar gjatë këtij muaji së bashku me Dragosin.

Për foton e parë të vitit ajo ka zgjedhur të  pozojë vetëm, e veshur e gjitha më të kuqe mjaft provokuese dhe seksi.

Mbetet për tu parë sesi do të jetë ky vit për modelen e njohur dhe nëse është në plant e çiftit të ri të bëhen prindër.