Tre emrat e ekranit, Kim Kardashian, Anastasya Kvitko dhe Emily Sears ndër vite kanë mahnitur një numër të madh ndjekësish me paraqitjet e tyre skenike.

Të tria posedojnë linja perfekte trupore, ndërsa në media janë cilësuar si konkurrente të njëra –tjetrës sa u përket vitheve të mëdha. Në llogaritë e tyre në Instaram kanë shumë fansa të cilët me vëmendje analizojnë fotografive e publikuara me të cilat po provokojnë gjithnjë e më shumë me kalimin e viteve.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyre, me të cilat kanë marrë vëmendjen e të gjithëve në vitin që lamë pas.