Aktori dhe regjisori Erion Isai publikon shpesh në rrjete sociale foto me vogëlushen e tij Ajër, e cila ka mbushur 1-vjeçe.

Por në videon e fundit të publikuar nga Isai e shohim të voglën Ajër, e cila duket se nuk do të largohet nga vendi i punës i të atit.

“Zaptim i vendit te punes. Ajeri nuk pranon te leshoje zyren. E quan te pa ligjshem emerimin tim,”-shkruan Erioni krahas videos. Sa i përket anës profesionale pritet të Isai t’i rikthehet ekranit së bashku me aktorin Bes Kallaku me një program të ri