Është publikuar projekti më i ri nga Agon Amiga.

Kënga mbanë titullin “Pi du krejt” dhe është punuar nga Pluto, me tekst nga vetë reperi.

Kjo këngë e tij pason “Pronto” me Cozman dhe Onat, dhe “Shih ti kishe” me Cozman, e cila pati një sukses goxha të madh.