Pavarësisht se është 52 vjeçare ka forma tepër seksi

Elizabeth Hurley ka treguar format e saj të egra ku është paraqitur me bikine ngjyrë rozë gjatë puzhimeve të saj.

Ajo ka marrë famë ndërkombëtare pasi që u paraqit në një veshje provokative në Versace më 1994 me Hugh Grant, që më vonë u bë edhe i dashuri i saj.

Dy dekada më vonë, Elizabeth Hurley ka vazhduar që të merr vëmendjen me zhveshjet e saj, sikurse kjo e fundit që është.

Modelja dhe aktorja 52 vjeçe ka treguar formën e saj sensacionale në një plazh idilike vere.

Image
Image