Nëse është dikush që di si të thyejë internetin, ajo është Salma Hayek.

Aktorja meksikane tregoi format e saj me një bikini vjollcë gjatë një dite pushimi në det.

51-vjeçarja u tha 5.4 milionë ndjekësve të saj se e “adhuron oqeanin” në gjuhën spanjolle dhe atë angleze.