Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Stoke City

Dy skuadrat angleze, Manchester United dhe Stoke City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00