Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Arsenal

Chelsea dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të gjysmëfinales së Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00