Riza Durmisi ka mohuar thashethemet se do të largohet nga Betisi gjatë afatit kalimtar të janarit

Ditëve të fundit është folur për një largim të mundshëm të Riza Durmishit nga skuadra spanjolle, Betis.

Por, këto lajme i ka mohuar vet lojtari, i cili thotë se do të qëndrojë të paktën deri në fund të sezonit.

“Lajmet për një largim të mundshëm nga Betis janë gënjeshtra. Jam i fokusuar këtu dhe do të qëndrojë deri në fund të sezonit”, tha Durmishi për Radio Marca.