Ilda Bejleri një prej moderadoreve seksi të ekraneve shqiptare, së fundi është vënë në qëndër të vëmendjes për jetën e saj private. Të jeshë një përson publik nuk është e lehtë ditët e sotme.Disa kohë më parë ajo u fotografua në krah të deputetit më të ri të Partisë Demokratike Klevis Balliu. Megjithëse u munduan ta mohojnë, është zbuluar se mes tyre po ndodh diçka.

“Newsbomb.al” ka bërë të ditur se Ilda dhe Klevisi jo vetëm që janë në një lidhje por mesa duket gjërat po bëhën edhe më serioze.Thuhet se çifti janë në kërkim të një shtëpie për të nisur bashkëjetesen.Nisur nga rrethanat shumë shpejt dhe dyshja do të konfirmojë publikisht lidhjen e shumëperfolur.