Yllka Kuqi tashmë po mbush shumë vite në skenën muzikore shqiptare. Pa dyshim që ajo nuk mungon në festimet e televizioneve shqiptare për fundvit, shkruan sovrani.info.

Së fundmi kreatori i njohur Valdrin Sahitaj ka postuar në Instastory disa fotografi dhe video të këngëtares ku ajo ka veshur një fustan madhështor tërë shkëlqim. Këngëtarja duket thjeshtë përfekte