Aktori amerikan, Mark Wahlberg, nuk ka vendosur që festat e fundvitit t’i kalojë diku në borë siç e do rendi.

Ai bashkë me gruan e tij, Rhea, dhe katër fëmijët e tyre, po qëndrojnë në ishujt e ngrohtë të Barbados duke shijuar motin e nxehtë që po mbretëron atje.

46 vjeçari dhe gruaja e tij dukeshin në disponim shumë të mirë teksa po argëtoheshin me fëmijët e tyre.

Image