Është në muajin e mjaltit dhe nuk ka arsye që të mos paraqitet seksi

Është kjo modelja Nicole Williams e cila është parë në plazhet e Meksikës duke bërë plazh pasi është martuar me Larry English.

Martesa është zhvilluar javën e kaluar dhe ata kanë shkëmbyer unazat live në finale të serialit “ËAGS LA.

E pas kësaj modelja bashkë me futbollistin kanë shkuar për pushime në Meksikë e ku Nicole ka shkëlqyer me bukurinë e saj.