Gigi Hadid ka treguar këmbët e saj seksi derisa ka qenë e veshur në një veshje ngjyrë ari dhe rozë

Me këto ajo ka pozuar për edicionin e Gjermanisë për nder të Versace.

Ajo ka thënë se është e lumtur dhe kënaqur që do të sfilojë për Versace në Milan në këtë shtator.

Mirëpo, GIgi Hadid duket se po i thyen të gjitha kufijtë për bukurinë e saj tepër seksi në 20 vjetorin e kësaj kompanie.