Nuk e kemi parë kështu

Bella Hadid përpos linjave përfekte të trupit për sfilata të modës, ka edhe një gjoks për t’ja pasur lakmi.

Bukuroshja, që sipas një burimi të Dailymail.com dhe shoqja e saj Hailey Baldwin janë parë edhe duke festuar në dhomën private Zuma të Lakers pas ndeshjes.

Vetëm pak ditë pasi e pamë atë në avion për Dubai ku bëri një paraqitjenë Bvlgari, ajo ka ateruar në londër dhe mandej në LA.

Por, gjatë ndeshjes sytë ishin ka bukuroshja që kësaj radhe shpalosi më shumë gjoksin sesa kemi pritur.