Një person në Skenderaj për shkaqe të panjohura është sulmuar fizikisht me thikë nga një i dyshuar i panjohur.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK , dhe është jashtë rrezikut për jetë./KosovaPress/