Ajo njihet për paraqitjet e saj të guximshme, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora bëri që të gjithë t’i kthenin sytë te ajo gjatë performancës fantastike në Capital FM’s Jingle Bel Ball.

Ajo pushtoi skenën e veshur me një kostum të verdhë dhe me çizme të gjata të cilat ia nxjerrnin në pah format trupore tejet seksi.