Cristiano Ronaldo po shijon jetën private edhe pse me vështirësi po gjen golat këtë sezon në kampionatin spanjoll.

Superylli i Real Madridit ka shijuar kohën e lirë nga impenjimet me me klubin mbretëror spanjoll.

Ai ka postuar një foto në rrjetin social Instagram duke u ngjitur në aeroplanin e tij.

Ronaldo shihet plot stil me kapele të bardhë dhe atlete sportive të bardha nga Nike të kostumizuara nga vetë Ronaldo.

Linja e veshjeve është e tij dhe ai duket plot stil, madje ka shkruar në postimin e tij atë që është tipike për të: “Të fluturosh me stil”.

Ylli i Realit është në lidhje me Georgina Rodriguez, e cila sapo ka lindur një vajzë. Alana Martina do të jetë fëmija i katërt për Ronaldon, bashkë me djali Cristiano Jr dhe dy binjakët, tre të fundit të lindur nga nëna të ndryshme surrogato.