Largimi i saj nga emisioni “Xing me Ermalin” u shoqërua me mjaft komente si dhe aludime se mes këngëtares Fifi dhe komedianit Ermal Mamaqi nuk kishte më marrëdhënie të mira.

Kështu të paktën janë dukur edhe disa deklarata të tyre evazive pas ikjes së këngëtares në Top Channel tek emisioni rival i Mamaqit, “Shiko kush luan”, i Luana Vjollcës..

Por postimi i sotëm i këngëtares Filloreta Raçi hodhi poshtë çdo aludim se mes tyre nuk ka mbetur miqësi.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet së bashku me Mamaqin dhe krahas tyre ka shkruar: “Na prap se prap jem dosta,”-përfundon këngëtarja. Mesa duket u sqarua edhe kjo “enigëm” e mbetur për 2017-tën, Fifi dhe Ermali pavarësisht të gjithave janë miq