Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që është munduar të mbajë vëmendjen e medias roze larg vetes. Për jetën e saj private ajo ka qenë ekstremisht hermetike.

Pak kohë më parë lindën dyshime se ajo mund të ishte në një lidhje me reperin Capital T, por të gjitha dyshimet nuk u konfirmuan, më saktë u kundërshtuan nga vetë këngëtarja.

Dhe pa pritur e pa kujtuar Samanta sapo ka ‘plasur bombën’. Në fakt duket si një kunderpërgjigje ndaj një media rozë e cila e cilësonte si nëj nga emrat e shoë bizit që nuk di të ‘shesë vehten’

“Eksluzive. Martohem verën e ardhshme.”- ka ironizuar  Samanta në postimin e saj.

Nuk dihet sa % është e vërtetë në këtëkundërpërgjigje thumbuese. Le të themi se ne të gjithë i duam dasmat dhe ky lajm do të na gëzonte nëse do ishte i vërtetë.

Dhe një verë tjetër e mbushur me dasma si ajo që lamë pas …?

Image

Global