Reperi Stresi është një nga emrat më të komentuar të estradës si për jetën profesionale ashtu edhe për atë private.

Ai është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk ngurron të publikojë çdo detaj nga përditshmëria.

Së fundi, Stresi ka postuar një foto në InstaStory, me të cilën ka “thumbuar” reperët e tjerë në lidhje me tekstet e këngëve.

“Repi ka dek veq texte fake po nij. Si ne klas te pare”, ka shkruar reperi në postimin që bëri në Instagram, duke mos dhënë detaje, se kujt i dedikohet ky postim.

Kujtojmë që projekti i fundit i tij është “Sa herë e don”, këngë të cilën e solli në bashkëpunim me Flor Banën dhe Anxhelo Kocin.

Image