Trashëgimtaria bukuroshe Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet mjaft seksi dhe mjaft në formë.

Në këtë foto ku shfaqet gjithnjë me një pamje mjaft të kuruar, Lori duket më në formë se kurrë, ndërkohë që ka marrë një koment prej një nga reperat më të njohur shqiptar.

Stresi i ka shkruar Lorit emrin e aktores së njohur me famë botërore, Jennifer Lopez, duke i lënë të kuptohet se mes tyre ka shumë ngjashmëri.

Ndërkohë krahas fotos në rrjete sociale Lori dhe shkruar: “Do jem më e mirë nëse ti do jesh më e zgjuar”,-përfundon blogerja e njohur.