Stërmbesa e heroit kombëtar, Gjergj Kastriot – Skëndërbeut, ka ndezur rrjetin me publikimet e saj

Teksa pushin në brigjet e Maiamit ajo ka ndarë për ndjekësit e saj disa foto në bikini ku duket mjaft sexy.

Sophie Kastriota në pjesën më të madhe të postimeve të saj shfaqet mjaft serioze. Por këtë herë ajo ka provuar të tregojë trupin e saj.

Vajza 20 vjeçare është mjaft e talentuar në muzikë dhe në fushën e aktrimit. Sofia gjithmonë është shprehur krenare për origjinën e saj.