Mungojnë vetëm disa orë nga starti i super ndeshjes së javës së 16 në Seria A, teksa Juventus dhe Interi po zhvillojnë përgatitjet e fundit.

Dje në mbrëmje gazetari i SKY, Masimiliano Nebuloni ka përjetuar disa momente ankthi, pasi trajneri i zikaltërve Luçiano Spaleti e ka trembur për vdekje.

Strategu italian ka shkelur pedalin e gazit të makinës në momentin e daljes nga qendra stërvitore në mbrëmje, ndërkohë që gazetari po përgatitej për një lidhje live me studion e “Sku Sport 24”. Ja reagimi i tij…