Ka një zë shumë unik.

E kjo është arsyeja se pse reperi Skerdi ka arritur që shumë shpejt t’i fitojë zemrat e publikut shqiptar.

Pas këngës solo dhe dueteve me Gjikon, Ledrin e Lumi B, ai po vjen me një tjetër projekt muzikor.

Në llogarinë e tij në Instagram, Skerdi ka hedhur një trajler të klipit, i cili pritet të dal shumë shpejt.

Reperi nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth këngës pos asaj që ka po të njëjtit bashkëpunëtor si gjithmonë.