Aktorja Olta Gixhari zgjodhi qytetin e Korçës për të festuar Krishtlindjen me familjen e saj.

Olta nuk kishte se si të zhgënjente me pamjen e saj. Ajo shfaqet mjaft lozonjare dhe veshja nuk ka të sharë.

Por pak ditë më vonë ajo ka ndarë me miqtë në rrjetet sociale disa pamje, ku duket në një gjendje që nuk e kishim parë asnjëherë.

Me flokë të shpupuritura të kapura nxitimthi. Gjithashtu Olta nuk kishte përdorur pikë grimi.

Pavarësisht se shfaqet larg pamjes, që jemi mësuar ta ndjekim në ekran apo në postimet e tjera, sërish Olta duket tërheqëse.