Ajo është e njohur si një mrekulli për Justin Bieber.

Dhe Madison Beer ka marrë gjithë vëmendjen të mërkurën në Kaliforni, derisa po shkonte për drekë në restorantin Il Pastaio  në Beverly Hills,

Këngëtarja 18 vjeçare bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, me pamjen e saj.

E veshur në të zeza, ajo tregoi linjat seksi trupore, sidomos gjoksin vetëm në sytjena.

Image