E ftuar në emisionin ‘Kush paguan’ të drejtuar nga moderatori Rudi Hizmo, Sara Kapo është rrëfyer edhe se me kë ka bërë seks për herë të fundit.

Ajo ka rrëfyer shumë për eksperiencat e saj seksuale dhe se si i pëlqen organi gjenital tek një mashkull.

Për më shumë, shikoni videon: