Pak dite me pare ajo pranoi lidhjen e saj me me biznesmenin Serjozha Markov. Jo vetëm duke postuar foton e unazës me diamantë por edhe duke postuar foton e tij në llogarinë e saj në Instagram.

Por si duket çdo gjë po shkon mirë mes çiftit dhe mesa shihet sot ka vendosur ta bëj akoma më zyrtare këtë lumturi, shkrua intv. Adelina sot është duke mbajtur drekën e fejesës me miq e familjarë të paktën këtë tregojnë mediat kosovare gjithashtu edhe video-ja më poshtë ku Adelina shihet edhe pranë biznesmenit Markov, pasi tregon krahun e tij përkrah saj.