Një vajzë 26 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se ka tradhtuar të dashurin e saj me të cilin është në lidhje prej 4 vitesh, përcjell Bota sot.

Djali me të cilin ajo ka tradhtuar është ai që i sjell porositë nga supermarketi online dhe se me të dashurin e saj ajo ka provuar çdo gjë por që nuk i ka funksionuar.

Rrëfimi i saj i plotë:

Kam bërë seks të mahnitshëm me djalin që më sjell postën e gjërave që blej. Që nga atëherë kam qenë duke shkruar me të dhe takohem me të çdo javë. Ai është shumë special dhe e di që do më shumë.

Unë jam 26 vjet dhe jam me të prej 4 vitesh, duke jetuar me të prej 2 vitesh. Ai është 28.

Jeta jonë seksuale është e heshtur dhe tërheqja mes nesh është shuar. Ne më shumë kalojmë kohë me miqtë tanë dhe e ardhmja jonë nuk duket e mirë. Isha një të shtunë në mbrëmje kur arriti postieri nga supermarketi online.

Ai ishte i lezetshëm dhe buzëqeshja e tij më bëri të më dridhen gjunjët. Ai më tha se isha e fundit që kishte porosi dhe i bëra një kafe. Ne kaluam shumë mirë. Në javën tjetër ne folëm ndërsa në tjetrën ndodhi që i dashuri im kishte dalë në mbrëmje për tu argëtuar.

Kur djali erdhi i thashë të vinte më vonë. Ai më vendosi duart dhe më puthi dhe edhe pse ishte e vështirë ta largoja, e shtyva dhe i thashë që të vinte më vonë.

Atë natë ne vetëm pimë dhe kalum tre orë zemër me zemër. Ai është 31 vjet dhe ne më pas bëmë seks. Ishte seksi më i mirë në jetën time. Ne kemi qenë në kontakt që atëherë dhe i kam treguar që i dashuri im do të shkojë tek nëna e tij për vikend. Mezi pres që ai të vijë dhe ta bëjmë sërish.

Problemi është se unë gjithmonë kam menduar se tradhtia është gabim dhe kjo është arsyeja pse kërkoj këshillë.

Ne kemi provuar që të dalim në takime me të dashurin dhe të provojmë gjëra të ndryshme në shtrat por asgjë nuk ka funksionuar. Nuk e di çka të bëj? Kur është koha e duhur që të them se mjaft është mjaft?

Përgjigja e psikologes:

E di që është e vështirë por pasi ti ke provuar dhe nuk ke arritur të rregullosh lidhjen me të dashurin, andaj duhet të largohesh dhe të vazhdosh jetën. Më pas bisedo me dashnorin tënd nëse edhe ai do të që të jeni bashkë.