Dyshja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë qenë shumë aktiv gjatë këtij viti.

Si shumë prej artistëve tanë, edhe Ronela e Zerka kanë menduar për fansat e tyre që në këtë fundvit t’i “shpërblejnë” me një duet të ri.

Ky projekt me gjasë do të jetë i fundit për këtë vit nga Ronela dhe Zerka dhe do të publikohet nesër (e shtunë).

Edhe pse nuk ka preferuar të bëjë të ditura shumë detaje rreth këngës, nga postimi që ajo ka bërë në rrjete sociale kuptohet që kënga do ta mbajë titullin “Diamant”.

Projekti i fundit nga Ronela është kënga “Sonte” që e solli në bashkëpunim me reperin Lyrical Son.

Image