Pasi fitoi “Topin e Artë”, Ronaldo nuk ka kohë për të humbur dhe është rikthyer në stërvitje me Real Madridin.

Portugezi pa dashje qëlloi me top në fytyrë shokun e skuadrës Marcelon i cili u shtri në fushën e blertë duke frikësuar Ronaldon.