Këngëtarja Rita Ora është e njohur për paraqitjet e saj joshëse në reklamat e të brendshmeve “Tenzenis”, por së fundmi është shfaqur edhe më joshëse në një reklamë tjetër.

Revista “Love” çdo fundvit mbledh modele dhe yje të ndryshme për t’u paraqitur në reklama provokative dhe as sivjet nuk ka munguar ylli me prejardhje nga Kosova, Rita Ora.

Në të brendshme me lëkurë leopardi ajo në këtë video kërcen me këngën e saj “Anywhere”.