Për tu dukur sa më festive në ditën e Krishtlindjeve, këngëtarja shqiptare më famë botërore, Rita Ora, ka vendosur të surprizojë fansat e saj.

Në një video të postuar në Instagram Rita shfaqet me një detaj të ri, një dhëmb prej floriri në buzëqeshjen e saj.

Por duket se ky detaj nuk u ka pëlqyer fansave të këngëtares, të cilët e kanë kritikuar dhe kërkuar ta heqë sa më shpejt.