Ajo ka pësuar një ndryshim në pamjen e saj për Ditën e Krishtlindjeve.

Ylli shqiptar Rita Ora kishte bërë të ditur se tashmë ka një dhëmb të ri prej ari.

Por tifozët e Ritës nuk ishin të impresionuar me dhëmbin e saj të ri të artë kur ajo postoi një video në llogarinë e saj në Instastory.

Ritës duket se ky dhëmb i ka pëlqyer, mirëpo për fansat e saj është shumë e pahijshme.

“Më vjen keq por dhëmbi i artë duhet të largohet. Shum katastrof pot rrin”,

“Gjyshja jeme e ka qe 35vjett edhe nuk e reklamon qishtuu…”,

“Gabim shumë gabim, duket e tmerrshme dhe o Zot unë shpresoj që kjo nuk është e përhershme”, ishin disa nga komentet që i kishin bërë fansat.

@seattlegold hooked me up! It’s Xmas tomorrow!!

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on