Reperi i famshëm nga Presheva, Gold Ag ishte i ftuari i fundit në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ të emisionit ‘Mirage’.

Në këtë rubrikë provokative, Arian Agushi (siç është edhe emri i vërtetë i Goldit),  është përballur me disa pyetje interesante

Një ndër to ishin edhe se kush është mbreti i repit mes Noizyt dhe Getoarit, apo edhe cili gjoks i pëlqen më shumë, ai i Encës apo i Ingrit Gjonit.

E përgjigjet e reperit ishin tejet interesante  të cilën e keni në videon më poshtë.