Real Madridi dhe Borussia Dortmund kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në orën 20:45 në “Santiago Bernabeu”, me madrilenët që e kanë siguruar kualifikimin për në fazën tjetër.

Ndërsa gjermanët të vetem shpresë kanë arritjen e vendit të tretë në grup, për të marrë pjesë në Europa League.

Image