Kryeministri Edi Rama sot gjendet në Poloni ku është pritur me ceremoni zyrtare nga homologia Beata Szydlo

Nga videoja e postuar nga vetë kryeministri në faqen e tij të Facebook-ut, shihet se pritja është bërë në mot të fohtë dhe me erë. 

Poloni – Ceremonia zyrtare e pritjes nga Kryeministrja Beata Szydlo”- shkruan Rama.